S lítostí oznamuji, že ke 30.11.2019 ukončím provoz serveru na adrese social.mylinux.cz. Jeho využití je minimální, nároky na prostor a výkon ale rychle rostou a nyní provoz dotuji 400 Kč měsíčně, aniž by to něco přinášelo. Máte-li zájem Mastodon i v budoucnu používat, přesuňte se prosím na nějaký jiný server. Děkuji za pochopení.

Podle je zkorumpovaná organizace. Před pár lety, když mu pomáhala dostat se k moci, mu to zjevně nevadilo. Dokonce chtěl z Davida Ondráčky udělat ministra vnitra!

baví ... aneb přeji příjemný let s mobilní aplikací 😂

DPP dává najevo, že tu není pro občany, kteří si ho platí v jízdném a hlavně v dotacích. A tak urputně (a bohužel zatím úspěšně) bojuje proti tomu, co by mělo být samozřejmostí...
linuxexpres.cz/novinky/prazsky

Tohle je jako vrata, ještě mnohem větší než s . (Asi nejen) veřejná správa v by v podstatě neměla používat , , a spoustu dalších, protože zákony nejsou kompatibilní s .
linuxexpres.cz/verejna-sprava-

Pořídili jste si (nebo obecně cokoliv) s ? Jednoho dne mohou být pryč. je ale aspoň slušný a vrátí vám peníze, to není úplně samozřejmé
support.microsoft.com/en-us/he

Tak už je to tu, česká nejede. Každý si může vyzkoušet, jak mu tato encyklopedie (ne)chybí. Protože pokud projde o autorských právech, může být nejen s Wikipedií, ale i s webem tak, jak ho známe. Pište europoslancům!

Odkaz na Twitter, ale velmi důvodný - aneb "superkvalitní" software za miliardy... 😂😂😂

twitter.com/DanielHule/status/

Show more
MyLinux Mastodon

Česká instance sítě Mastodon, zdaleka nejen pro příznivce Linuxu. Spojte se s lidmi bez cenzury a šmírování ze strany korporací a vlád.